Контактирајте нас

ДАКА Интернатионал Транспорт Цо., Лтд.

Адреса

Соба 315, 3. спрат, Хуанцхенг Зхонг Роад, Бантиан Дистрицт, Шенџен, Кина

Е-маил

Телефон

вецхат

Вецхат +86 15018521480

вхатсапп

Вхатсапп +86 15018521480

Напишите своју поруку овде и пошаљите нам је